Kettőről háromra sikerült növelnie a Felsőbányai RMDSZ-es képviselők számát a helyi önkormányzatban.
A felsőbányai magyarok megerősítették jelenlétüket a helyi tanácsban. A helyi tanácsra leadott szavazatok alapján a RMDSZ a második politikai erő Felsőbányán.
Tanácsosok: Barkóczi Tibor, Hitter Annamária, Sárközi István Balázs
A Nagybánya Központú Területi RMDSZ gratulál nekik és sok sikert kíván a munkájukhoz.
MAGÁNHITEL MINDENKINEK. MAGÁNHITEL MINDENKINEK. A vállalkozók és a magánszemélyek mostantól rugalmas (...)
MAGÁNHITEL MINDENKINEK. MAGÁNHITEL MINDENKINEK. A vállalkozók és a magánszemélyek mostantól rugalmas (...)
MAGÁNHITEL MINDENKINEK. MAGÁNHITEL MINDENKINEK. A vállalkozók és a magánszemélyek mostantól rugalmas (...)
adj fel hirdetést
VÉLEMÉNYEK, cikk kommentek