Noileg
2026. március 23., hétfő Beáta napja
árfolyam:
1 euro = 5.8862 RON
1 dollár = 609.2766 RON
100 forint = 0.026 RON

Megalakult az új nagybányai helyi tanács

| Vélemények 0 | Nyomtatom | A+ | A-

Letették a hivatali esküt a megválasztott és a bíróság által igazolt mandátummal rendelkező képviselők, valamint a polgármester is.


Ezzel megalakult az új helyi önkormányzat. Az esemény a Nagybányai Művésztelep Hollósy-galériájában, a járványra való tekintettel szűk körben zajlott.

Az RMDSZ részéről Pap Zsolt István helyi tanácsos is letette az esküt, amit magyarul is megerősített. Vida Noémi mandátumigazolását még nem véglegesítette a bíróság, emiatt nem tehete le az esküt.

VÉLEMÉNYEK, cikk kommentek



Reklam


Reklam
Uj Szo

PIACZ, apróhirdetések

Minden igényt kielégítő, FINANSZÍROZÁSA HITELEK Helló, Madame gazda gergelia vagyok. A magánszemélyek között kölcsön ajánlatot (...)

hitel ajánlat bárki számára komoly szakmája szerint bankár, és jelenleg a mikro- és makrohitelek, elég jelentős tőkével (...)

Hitel kínál magánszemélyek becsületes Sürgős pénzszükséglet esetén a komoly és megbízható egyén közötti kölcsön (...)

adj fel hirdetést
reg
tmh
Noileg
Reklam
Reklam
Reklam
banyavidek