Noileg
2026. április 30., csütörtök Katalin, Kitti napja
árfolyam:
1 euro = 5.9370 RON
1 dollár = 653.5585 RON
100 forint = 0.0254 RON

Banksy magára vállalta a nottinghami házfalon feltűnt graffitit

| Vélemények 0 | Nyomtatom | A+ | A-

Banksy, a titokzatos angol utcaművész megerősítette: ő alkotta egy nottinghami házfalra a képet, amelyen egy kislány kerékpárgumival hullahoppozik.


A kép egy szépségszalon falán bukkant fel kedden, a fal előtt, egy lámpaoszlopnak döntve egy kerékpár áll, amelynek hiányzik a hátsó kereke. A szalon vezetője, Surinder Kaur a The Guardiannek elmondta, hogy a romos bicikli akkor került a lámpaoszlop mellé, amikor a graffiti a falra.

A helyi hatóság kedden órákon belül megérkezett, hogy a műalkotás védelmében egy műanyag lapot erősítsen a graffiti elé, de vandálok gyorsan telefirkálták a műanyagot. "Mindenki izgalomban van, sokan jönnek ide, hogy megnézzék a képet. Nem tudjuk, hogy valódi-e, de csodálatos a festmény" - tette hozzá.

Banksy szombaton a közösségi médiában közzétett egy képet a hullahoppozó kislányról, ezzel véget vetett a találgatásnak. A rejtőzködő utcaművész eddig aukción legdrágábban elkelt képe a Devolved Parliament volt, melyen csimpánzok népesítik be a brit törvényhozás alsóházát. Az alkotásért tavaly 9,9 millió fontot (3,9 milliárd forintot) adott a győztes licitáló. 

(transindex.ro)

VÉLEMÉNYEK, cikk kommentek



Reklam


Reklam
Uj Szo

PIACZ, apróhirdetések

Kölcsön magánszemélytől csalás nélkül Váltókarancia melletti kölcsönök akár problémás ügyfeleknek is. Kölcsön (...)

scott Szüksége van kölcsönre? Személyi kölcsönök? Üzleti kölcsönök? Jelzáloghitel? (...)

hitel ajánlat Szüksége van kölcsönre? Személyi kölcsönök? Üzleti kölcsönök? Jelzáloghitel? (...)

adj fel hirdetést
Reklam
tmh
Noileg
Reklam
Reklam
Reklam
banyavidek