Fontos, hogy orvos is lássa az allergiaszerű tüneteket.
A kalcium semmit nem használ az allergiás tünetekre – mondta Nékám Kristóf, a Magyar Allergiaszövetség elnöke az M1 hétfő esti műsorában.
A szakembert annak kapcsán kérdezték, hogy egy tizennégy éves fiú megmentette egy allergiás kislány életét adrenalininjekcióval.
Nékám Kristóf szerint bárki hozzájuthat allergiaellenes szerekhez, a háziorvos is felírhatja.
Ha valakinek allergiaszerű tünetei vannak, el kell mennie orvoshoz, diagnosztizáltatnia kell.
Nem súlyos tüneteknél is érdemes valamilyen terápiát alkalmazni, a tünetek mérséklésére, súlyosabbá válásuk megelőzésére – tette hozzá.
(hvg.hu)
Clone Cards/Handguns/Counterfeit Currencies/F@ke Documents/Health beauty leisure and fitness Solutions Welcome to Steady Chasers, your one stop shop for all your needs. Health, Beauty, Fitness, Leisure, (...)
Ceramic CPU Scrap We offer a variety of computer scrap material including; • Quality Intel 486 & 386 CPUs • (...)
legális és megbízható hitelező. kölcsönöket kínálok Helló, Breth Milos vagyok, legális és megbízható hitelező. kölcsönöket kínálok. (...)
adj fel hirdetést
VÉLEMÉNYEK, cikk kommentek