Munkaszervezésről, a jövőt érintő kérdésekről egyeztettek a Máramaros megyei vezetők és helyi elnökök.
A közösségek képviselői átbeszélték és összegezték a Nagybánya és a Történelmi Máramarosi területi szervezetek egyesülése óta eltelt egy év tapasztalatait. Ez azért volt fontos, hogy a következő időszakban mindenki még hatékonyabban tudjon dolgozni a közösségért.
A találkozón Székely István Gergő politológus kielemezte és bemutatta a Megyei Konzultációnak az eredményeit is, amely 2021 novembere és 2022 márciusa között zajlott.
A konzultáció eredményeit közölni fogják a sajtóban.

Megbízható magánfinanszírozási megoldások Jogszeruen és átláthatóan nyújtott hitelszolgáltatások Strukturált visszafizetési tervek (...)
BÁRMILYEN TÍPUSÚ HITELT BIZTOSÍTOK Üdvözlöm, ANIKO ROMHANYI vagyok, egy legális és megbízható hitelező. Kölcsönöket (...)
BÁRMILYEN TÍPUSÚ HITELT BIZTOSÍTOK Üdvözlöm, ANIKO ROMHANYI vagyok, egy legális és megbízható hitelező. Kölcsönöket (...)
adj fel hirdetést
VÉLEMÉNYEK, cikk kommentek