Noileg
2025. július 17., csütörtök Endre, Elek napja
árfolyam:
1 euro = 5.0722 RON
1 dollár = 4.3658 RON
100 forint = 1.2679 RON

Első alkalommal szerveznek böllérversenyt Máramarosban

| Vélemények 0 | Nyomtatom | A+ | A-

Hagyományteremtő szándékkal szervez böllérversenyt az RMDSZ Máramaros megyei szervezete Koltón, 2022. december 17-én.


„A böllérverseny megrendezésével az a célunk, hogy Máramaros megyében még jobban megerősítsük közösségeink tagjaiban a hagyományok szeretetének érzését. Nem utolsósorban pedig erősíteni akarjuk az összetartozást és testvériességet is a településeink között” - fogalmazott Pintér Zsolt megyei elnök.

A szervezők november 20-ig várják a csapatok jelentkezését a kulturális programokkal egybekötött versenyre a 0371 346 232 – es nagybányai, valamint 0262 318 805-ös máramarosszigeti telefonszámokon, vagy személyesen a két RMDSZ székházban 9-16 óra között.

Az egészségügyi előírások miatt a sertéseket Koltón lehet megvásárolni, és azt előre kell kifizetni. A verseny után az előállított termékeket értékesíteni lehet.

VÉLEMÉNYEK, cikk kommentek



Reklam


Reklam
Uj Szo

PIACZ, apróhirdetések

GYORS KÖLCSÖNÖK ÉS HITELEK GYORS KÖLCSÖNÖK ÉS HITELEK Üdvözlöm, SZELECZKI GÁBOR vagyok, egy becsületes online (...)

GYORS KÖLCSÖNÖK ÉS HITELEK GYORS KÖLCSÖNÖK ÉS HITELEK Üdvözlöm, SZELECZKI GÁBOR vagyok, egy becsületes online (...)

Súlyos kölcsönök magánszemélyek között Súlyos kölcsönök magánszemélyek között Helló Egy nemzetközi pénzügyi intézmény (...)

adj fel hirdetést
Rmdsz
tmh
GaGa
Reklam
Reklam
Reklam
banyavidek