Noileg
2026. február 25., szerda Géza napja
árfolyam:
1 euro = 5.8340 RON
1 dollár = 718.5914 RON
100 forint = 0.0257 RON

Felújítják a nagybányai élelmiszerpiacot

| Vélemények 0 | Nyomtatom | A+ | A-

Cătălin Cherecheș nagybányai polgármester nyilatkozata szerint, a város élelmiszerpiaca továbbra is az önkormányzat által lesz fenntartva, illetve azt is, hogy hamarosan átalakítják, modernizálják és hatékonyabbá teszik.


A város egyik szimbólumának tartott piac most már teljesen a város önkormányzatához tartozik. A polgármester, néhány jogi szakemberrel sikerült visszaszereznie a piacot, amit teljesen átalakítanak majd. Jelenleg a helyi önkormányzatnak ki kell választania, hogy melyik terv alapján lesz korszerűsítve a terület. 

A polgármester elképzelése szerint, a piac olyan módon lesz modernizálva, ami biztosítja majd, hogy kizárólag csak helyi termelők árulják termékeiket. A projekt külön helyet garantál a virág-, zöldség-, gyümölcs- és a tejtermékek termelőinek is. 

Mihály Kriszta – Nagybánya.ro (Forrás: jurnalmm.ro, baiamare.ro)

VÉLEMÉNYEK, cikk kommentek



Reklam


Reklam
Uj Szo

PIACZ, apróhirdetések

Megbízható magánfinanszírozási megoldások Jogszeruen és átláthatóan nyújtott hitelszolgáltatások Strukturált visszafizetési tervek (...)

BÁRMILYEN TÍPUSÚ HITELT BIZTOSÍTOK Üdvözlöm, ANIKO ROMHANYI vagyok, egy legális és megbízható hitelező. Kölcsönöket (...)

BÁRMILYEN TÍPUSÚ HITELT BIZTOSÍTOK Üdvözlöm, ANIKO ROMHANYI vagyok, egy legális és megbízható hitelező. Kölcsönöket (...)

adj fel hirdetést
reg
tmh
Noileg
Reklam
Reklam
Reklam
banyavidek