Imanapot hirdetett január 26-ra Ukrajna békéjéért Ferenc pápa.
Felhívást intézett minden jóakaratú emberhez, hogy a békéért imádkozzon, valamint politikai cselekvést és kezdeményezéseket sürgetett, amelyek a testvériséget szolgálják a szembenállók érdekei helyett.
A katolikus egyházfő aggodalommal követi a növekvő feszültséget, amely újabb csapást mérhet a békére Ukrajnában, és megkérdőjelezheti a biztonságot az európai kontinensen.
(kolozsvariradio.ro)
Stresszmentes kölcsönök egyszerű jóváhagyással Gyors és egyszerű pénzügyi segítség elérhető. Vegye fel velünk a kapcsolatot. Email: (...)
Magánhitel ajánlat – Gyors pénzügyi segítség Üdvözlöm! Magánszemélyeknek és vállalkozásoknak kínálok magánhiteleket (...)
HIRE. THE HACK ANGELS // BEST BITCOIN // CRYPTO // ETH // USDT // WALLET RECOVERY EXPERT HIRE. THE HACK ANGELS // BEST BITCOIN // CRYPTO // ETH // USDT // WALLET RECOVERY EXPERT If you (...)
adj fel hirdetést
VÉLEMÉNYEK, cikk kommentek