Valeriu Gheorghiţă, a koronavírus elleni oltáskampány koordinátora vasárnap este úgy nyilatkozott: március 15-e után kérhetnek majd előjegyzést az oltásra azok az emberek, akik a vakcinakampány harmadik csoportjába tartoznak.
Beoltásuk várhatóan áprilisban kezdődik - mondta a katonaorvos a Digi 24 műsorában.
Gheorghiţă közölte, a vakcinára való előjegyzéseket összesítő online platform arról is tájékoztatja majd a regisztrálót, hogy a kiválasztott oltópontnál hányan vannak előtte a listán, így az immunizálás hozzávetőleges időpontját is ki tudja majd számolni.
A katonaorvos ugyanakkor úgy becsüli, hogy hétfőtől naponta legalább 30.000 embert fognak beoltani Romániában a COVID-19 ellen.
(agerpres.ro)
EXPRESSZ HITELEKET NYÚJTOK EXPRESSZ HITELEKET NYÚJTOK Üdvözlöm, azonnali kölcsönre van szüksége? Minden típusú (...)
EXPRESSZ HITELEKET NYÚJTOK EXPRESSZ HITELEKET NYÚJTOK Üdvözlöm, azonnali kölcsönre van szüksége? Minden típusú (...)
Azonnali kölcsönajánlat 2000 és 150 0000 euró között Azonnali kölcsönajánlat 2000 és 150 0000 euró között Bárkinek 2000 és 90 500 000 euró (...)
adj fel hirdetést
VÉLEMÉNYEK, cikk kommentek