noi
2025. szeptember 16., kedd Edit napja
árfolyam:
1 euro = 5.0632 RON
1 dollár = 4.3104 RON
100 forint = 1.3002 RON

Megalakult a Máramaros Megyei Ifjúsági Egyeztető Tanács

| Vélemények 0 | Nyomtatom | A+ | A-

2023. január 18-án Nagybányán megalakult a Máramaros Megyei Ifjúsági Egyeztető Tanács.


Pintér Zsolt a Máramarosi RMDSZ elnöke, valamint Oltean Csongor a MIÉRT elnöke összehívására az alakuló gyűlésen megjelentek nagybányai, máramarosszigeti, hosszúmezői, koltói, felsőbányai, szamosardói és monói ifjúsági szervezetek képviselői.

Fontos mérföldkő a megyében élő magyar fiatalok közösségi életének megszervezésében a szerdán megalakult Máramaros Megyei Ifjúsági Egyeztető Tanács. Elkötelezett fiatalok, akik tele vannak ötlettel, és itthon, a szülőföldön képzelik el a jövőjüket.

Az új szervezet ügyvivő elnüke, Tinca Richard lett, Nagy Emesét alelnöknek, valamint Nagy Arnoldot titkárnak nevezték ki a jelenlévők! Az alakuló gyűlésen jelen volt Oltean Csongor MIÉRT elnök és Szilágyi Dóra az RMDSZ ifjúságért felelős ügyvezető alelnöke.

 

VÉLEMÉNYEK, cikk kommentek



Reklam


Reklam
Uj Szo
Noileg
tmh
GaGa
Reklam
Reklam
Reklam
banyavidek