Parkot neveznek el Aradon a Fogarasi-havasokban múlt héten meghalt Török Zsolt hegymászóról – közölte hétfőn honlapján a város polgármesteri hivatala.
Az önkormányzat azt is bejelentette, hogy gördeszkapályát, mászófalakat, kikapcsolódásra alkalmas részeket és szabadtéri könyvtárat alakítanak ki a jelenlegi gyermekparkban, amely Török Zsolt nevét veszi fel.
Török Zsolt Arad és Románia nagykövete volt a világban, korosztálya kiemelkedő egyénisége, aki példakép lehet a következő generációk számára is. Ezért határoztuk el, hogy életben tartjuk emlékét a következő években is” – idézte Calin Bibarț megbízott polgármestert a közlemény.
(kronikaonline.ro)
DO YOU NEED A HACKER SERVICES LIKE PHONE CAIL HACK Phone
ÚJ AZONNALI HITELEK 1 ÓRA ALATT Üdvözlöm, ANIKO ROMHANYI vagyok, egy legális és megbízható hitelező. Kölcsönöket (...)
ÚJ AZONNALI HITELEK 1 ÓRA ALATT Üdvözlöm, ANIKO ROMHANYI vagyok, egy legális és megbízható hitelező. Kölcsönöket (...)
adj fel hirdetést
VÉLEMÉNYEK, cikk kommentek