A legutóbbi tájékoztatás óta 391 új koronavírusos esetet igazoltak Romániában, és ezzel 28.973-ra nőtt a fertőzöttek száma - közölte vasárnap a Stratégiai Kommunikációs Csoport (GCS).
Jelenleg 215 beteget ápolnak az intenzív osztályon.
A fertőzöttek közül 21.132-t kiengedtek a kórházból. Közülük 20.026 pácienst gyógyultnak nyilvánítottak, 1106-on pedig tünetmentesek, így ők 10 nap után elhagyhatták a kórházat.
Ez idáig 766.868 koronavírustesztet végzetek el Romániában.
(agerpres.ro)
EGYSZERŰ ÉS GYORS HITELEKET KÍNÁLOK Üdvözlöm, legális és megbízható hitelezőt keres? Kölcsönre van szüksége? Sürgős (...)
EGYSZERŰ ÉS GYORS HITELEKET KÍNÁLOK Üdvözlöm, legális és megbízható hitelezőt keres? Kölcsönre van szüksége? Sürgős (...)
ONLINE HITELEK 30 PERC ALATT Üdvözlöm, azonnali kölcsönre van szüksége? Minden típusú kölcsönt kínálok 30 percen (...)
adj fel hirdetést
VÉLEMÉNYEK, cikk kommentek