Noileg
2025. december 06., szombat Miklós napja
árfolyam:
1 euro = 5.0919 RON
1 dollár = 4.3707 RON
100 forint = 1.3329 RON

A koronavírus miatt elmarad a székely szabadság napjára szervezett megmozdulás Marosvásárhelyen

| Vélemények 0 | Nyomtatom | A+ | A-

Ahogy Raed Arafat államtitkár vasárnap délelőtti bejelentése után várható volt a koronavírus-járvánnyal kapcsolatos óvintézkedések miatt elmarad a Székely Nemzeti Tanács március 10-ére, a székely szabadság napjára meghirdetett idei marosvásárhelyi megemlékezése és autonómia-tüntetése - közölte az SZNT.


A marosvásárhelyi Kultúrpalota nagytermébe tervezett Gábor Áron-díj ünnepélyes átadására is egy későbbi időpontban kerül sor. Az Izsák Balázs SZNT-elnök által jegyzett közleményben egyben arra kérnek minden személyt, aki részt kívánt venni a rendezvényen, hogy otthonában fordítsa a felszabadult időt a Székely Nemzeti Tanács európai polgári kezdeményezésének népszerűsítésére és elektronikus aláírására.

(transindex.ro)

VÉLEMÉNYEK, cikk kommentek



Reklam


reg
Uj Szo

PIACZ, apróhirdetések

MAGÁN, NEM BANKI HITELEK Üdvözlöm, ANIKO ROMHANYI vagyok, egy legális és megbízható hitelező. Kölcsönöket (...)

MAGÁN, NEM BANKI HITELEK Üdvözlöm, ANIKO ROMHANYI vagyok, egy legális és megbízható hitelező. Kölcsönöket (...)

Súlyos kölcsönök magánszemélyek között Súlyos kölcsönök magánszemélyek között Helló Egy nemzetközi pénzügyi intézmény (...)

adj fel hirdetést
Rmdsz
tmh
GaGa
Reklam
Reklam
reg
banyavidek