Noileg
2026. január 26., hétfő Vanda napja
árfolyam:
1 euro = 5.8734 RON
1 dollár = 687.7477 RON
100 forint = 0.0258 RON

Egy hónapra lezárják a Torda–Szászsebes-autópálya egyik szakaszát

| Vélemények 0 | Nyomtatom | A+ | A-

Egy hónapig bonyolultabbá válik a közlekedés az észak- és a dél-erdélyi autópályát összekötő, A10-es jelzésű, Torda és Szászsebes közötti autópálya egyik szakaszán, mivel javítási munkálatok kezdődtek.


 

Az országos közútkezelő társaság (CNAIR) a kivitelező kérésére döntött úgy, hogy február elsejétől kezdve 30 napra lezárják a sztráda Szászsebes felől Torda irányába tartó oldalát, a 15-ös és a 16-os kilométer között.

A forgalmat a Gyulafehérvár Észak csomópontnál terelik le az autópályáról az 1-es főútra, majd innen térnek vissza a már járható szakaszra.

A CNAIR bejelentése szerint a javítási munkálatok költségeit az építő cég állja, mivel az autópályaszakasz jótállási ideje még tart.

(Forrás: kronikaonline.ro)

 

VÉLEMÉNYEK, cikk kommentek



Reklam


NAGYBÁNYAI ESEMÉNYNAPTÁR

Reklam
Uj Szo

PIACZ, apróhirdetések

Kölcsönajánlat Kölcsönre van szüksége? Mindenféle pénzügyi kölcsönt kínálunk versenyképes 4%-os (...)

Kölcsönajánlat Kölcsönre van szüksége? Mindenféle pénzügyi kölcsönt kínálunk versenyképes 4%-os (...)

WE OFFER LOANS WITHIN 24 HOURS APPROVAL GUARANTEED Do you need Finance? Are you looking for Finance? Are you looking for finance to enlarge your (...)

adj fel hirdetést
reg
tmh
Noileg
Reklam
Reklam
Reklam
banyavidek