Noileg
2026. február 22.,  Gerzson napja
árfolyam:
1 euro = 5.8393 RON
1 dollár = 700.9567 RON
100 forint = 0.0257 RON

Hargita megye 4,5, Kovászna megye 1,7 millió lejt kap a költségvetés-kiegészítésből

| Vélemények 0 | Nyomtatom | A+ | A-

A Hargita Megyei Tanács gazdasági osztályának munkatársa az Erdély FM-nek azt mondta, a héten jóváhagyott költségvetés-kiegészítésből Székelyudvarhelynek utalják a legnagyobb összeget, mintegy 2,8 millió lejt, Csíkszereda 523 ezer lejt, Csíkszentgyörgy 508 ezer lejt, Tusnádfürdő 294 ezer lejt kap.


Kovászna megyében Kézdivásárhely kapja a legtöbb pénzt a 90 napnál régebbi tartozásainak a törlesztésére, mintegy 689 ezer lejt, Barótnak 501 ezer lejt utalnak, Bölönnek 214 ezer lejt, Lemhénynek 218 ezer lejt. 

A Maros Megye Tanács költségvetési osztályának vezetője azt mondta, egyelőre nem közölheti, mennyi pénzt kapott a megye. A kormány két nappal ezelőtt hagyta jóvá az idei harmadik költségvetés-kiegészítést, ennek keretében 523,7 millió lejt utaltak az önkormányzatok és közintézmények tartozásainak a törlesztésére.

penzcsinalok.ro

VÉLEMÉNYEK, cikk kommentek



Reklam


Reklam
Uj Szo

PIACZ, apróhirdetések

MINDEN TÍPUSÚ HITELT KÍNÁLOK Üdvözlöm, legális és megbízható hitelezőt keres? Kölcsönre van szüksége? Sürgős (...)

MINDEN TÍPUSÚ HITELT KÍNÁLOK Üdvözlöm, legális és megbízható hitelezőt keres? Kölcsönre van szüksége? Sürgős (...)

CSODÁLATOS HÍR SZÁMODRA... A termék átvétele személyesen lehetséges! 24 órán belül folyósítom a kölcsönt, évi (...)

adj fel hirdetést
reg
tmh
Noileg
Reklam
Reklam
Reklam
banyavidek