reg
2025. december 04., csütörtök Barbara, Borbála napja
árfolyam:
1 euro = 5.0920 RON
1 dollár = 4.3641 RON
100 forint = 1.3321 RON

Izsák: nem hat a prefektusok fenyegetése!

| Vélemények 0 | Nyomtatom | A+ | A-

Izsák Balázs szerint ma már minden székelyföldi polgármester tisztában van azzal, hogy a kormányt képviselő prefektusok nem adhatnak neki utasításokat.


A Székely Nemzeti Tanács (SZNT) elnöke az MTI kérdésére arra reagált, hogy mind Kovászna, mind Hargita megye prefektusa figyelmeztette az önkormányzatokat: törvénytelen az SZNT által kezdeményezett autonómiapárti határozat elfogadása.

Izsák Balázs úgy vélte, éppen a prefektusok lépik túl a hatásköreiket, amikor utasítani próbálják az önkormányzatokat. Hozzátette, az elkövetkező napokban, hetekben várhatóan újabb székely önkormányzatok fogadnak el autonómiapárti határozatot.


MTI

VÉLEMÉNYEK, cikk kommentek



Reklam


reg
Uj Szo

PIACZ, apróhirdetések

Kölcsönajánlatok becsületes magánszemélyeknek Szüksége van kölcsönre, hogy kifizesse az összes korábbi adósságát? Szüksége van (...)

Pénzügyi szolgáltatások különleges ajánlata Igényeljen személyi, üzleti vagy többcélú kölcsönt, és ingatlanhiteleket is kínálunk. (...)

Kölcsönre van szüksége? Email: agenthinson@gmail.com Kölcsönre van szüksége? Mindenféle pénzügyi kölcsönt kínálunk megfizethető, 2%-os (...)

adj fel hirdetést
Noileg
tmh
GaGa
Reklam
Reklam
reg
banyavidek