Állampolgári törvénykezdeményezéssel szeretné elérni Györke Zoltán, hogy Kolozsvár szabaduljon meg a Napoca elnevezéstől, amelyet Nicolae Ceauşescu kommunista pártfőtitkár aggatott a kincses városra negyven évvel ezelőtt.
Györke emlékeztet arra, hogy az alkotmány értelmében legkevesebb százezer szavazókorú állampolgár törvénytervezetet kezdeményezhet a parlamentben. Ezért arra kéri a kolozsváriakat, hogy gyűjtsenek támogató aláírásokat a tervezethez.
(erdely.ma)
Kölcsönre van szüksége? Email: agenthinson@gmail.com Kölcsönre van szüksége? Mindenféle pénzügyi kölcsönt kínálunk megfizethető, 2%-os (...)
Kölcsönre van szüksége? Kölcsönre van szüksége? Mindenféle pénzügyi kölcsönt kínálunk megfizethető, 2%-os (...)
Szüksége van pénzügyi kölcsönre; autóvásárláshoz Szüksége van pénzügyi kölcsönre; autóvásárláshoz, vállalkozásbővítéshez, további (...)
adj fel hirdetést
VÉLEMÉNYEK, cikk kommentek