Belehalt a Covid-19 nevű betegség szövődményeibe a Szeben megyei sürgősségi klinikai kórház nefrológiai osztályának egyik asszisztensnője, aki újrafertőződött koronavírussal, jelentette be hétfőn az egészségügyi intézmény.
A kórház munkaközössége az intézmény Facebook-oldalán búcsúzik el kollégájától, felszólítva ugyanakkor az embereket, hogy tartsák be az óvintézkedéseket, hogy az egészségügyi dolgozók áldozata ne legyen hiábavaló.
Liliana Coldea, a kórház igazgatója szerint az asszisztensnő egyike volt azon hat Szeben megyei páciensnek, akik újrafertőződtek a koronavírussal. Miután másodszor is beutalták a kórházba, a nőt az intenzív osztályon ápolták.
(kronikaonline.ro)
Gyors online kölcsönök – Gyors jóváhagyás 24 órán belül Kerülje el a hosszú banki eljárásokat, a szigorú követelményeket és a bonyolult (...)
Gyors online kölcsönök – Gyors jóváhagyás 24 órán belül Ideiglenes pénzügyi támogatásra van szüksége? Rövid lejáratú magánkölcsöneink (...)
Pénzügyi támogatás hosszú késedelmek nélkül Ideiglenes pénzügyi támogatásra van szüksége? Rövid lejáratú magánkölcsöneink (...)
adj fel hirdetést
VÉLEMÉNYEK, cikk kommentek