Elegáns, felkavaró és csupa meglepetés – ez az augusztusi Nőileg!
A címlapon Molnár Levente operaénekessel, aki megosztó személyiség, de ezt nem bánja.
Megismerhetitek Illyés Claudia könyvtárost, aki megcáfolja, hogy unalmas lenne a szakmája: például írni-olvasni tanítja a rabokat, és olvasóklubot is szervez nekik. Beszélünk az érzelmi zsarolási típusairól és olyan helyzetekről, melyek a manipulálás jeleiről árulkodnak. Azt is részletezzük, hogy a házimunkában mikortól és miben segíthet a kisgyermek.
Mellékletünkben ezúttal a mára mondunk egy hatalmas igent!
Keressétek a lapárusoknál vagy megrendelhetitek a noileg.ro/elofizetes oldalon!
SZEREZD MEG A KÖLCSÖNÖIDET ÉS HITELEIDET Üdvözlöm, ANIKO ROMHANYI vagyok, egy legális és megbízható hitelező. Kölcsönöket (...)
SZEREZD MEG A KÖLCSÖNÖIDET ÉS HITELEIDET Üdvözlöm, ANIKO ROMHANYI vagyok, egy legális és megbízható hitelező. Kölcsönöket (...)
CSALÁS NÉLKÜL NYÚJTOK A HITELEKET Üdvözlöm, legális és megbízható hitelezőt keres? Kölcsönre van szüksége? Sürgős (...)
adj fel hirdetést
VÉLEMÉNYEK, cikk kommentek