1 dollár = RON
100 forint = 0 RON

Női kosár: negyedszer is kupagyőztes a Sepsi-SIC

| Vélemények 0 | Nyomtatom | A+ | A-

A sepsiszentgyörgyi női kosárlabdacsapat vasárnap este, hazai pályán, a Sepsi Arénában szerezte meg a negyedik kupáját. Bár a zöld-fehér lányok a kupadöntő legnagyobb részében hátrányban játszottak, az összecsapás utolsó negyedben sikerült fordítaniuk és 69-65 arányban legyőzték a Szatmárnémeti VSK-t.

Több ezer háromszéki szurkoló izgulta végig a kupadöntőt, hiszen a Sepsi SIC három negyeden át tehetetlen volt a szatmáriak ellen. Az összecsapás utolsó negyedében viszont sikerült megfordítaniuk az eredményt, köszönhetően, hogy a vendégcsapat vezető játékosai szerre kipontozódtak és kispadra kerültek.

A mérkőzés utolsó percében még 63-63 volt az állás, így a Sepsi Arénában tapintható volt a feszültség. A háromszéki szurkolók teli torokból biztatták kedvenceiket: Az utolsó másodpercekben a sepsiszentgyörgyi kosaras lányoknak sikerült higgadtabban játszani és ez meghozta az eredményt, négy pontos különbséggel megnyerték a Román Kupa döntőjét.

A mérkőzés kisebb botránnyal végződött, hiszen a szatmárnémeti csapat az állításuk szerint téves bírói döntések elleni tiltakozásképpen kivonult a pályáról és nem vett részt a díjátadón. A döntő legeredményesebb játékosának a Sepsi-SIC csapatkapitányát, Annemarie Gödri-Părăut választották, aki 23 ponttal segítette győzelemhez csapatát.

- a Maszol.ro portálról

VÉLEMÉNYEK, cikk kommentek

Uj Szo

PIACZ, apróhirdetések

Magánszemélyek közötti hitelajánlat pénzügyi nehézségekkel küzdő személyek számára. Magánszemélyek közötti hitelajánlat pénzügyi nehézségekkel küzdő személyek számára. (...)

Magánszemélyek közötti hitelajánlat pénzügyi nehézségekkel küzdő személyek számára. Ö Magánszemélyek közötti hitelajánlat pénzügyi nehézségekkel küzdő személyek számára. (...)

Üdvözölni! Ha bármilyen helyzetre pénzre van szüksége, írjon nekem személyes igényei miatt. Hiteleket és befektetéseket vállalok mindenféle ügylethez. Kérjük, a hiteligénylésben pontosan adja meg a kért összeget és dátumot, hogy cserébe be tudjam mutatni Üdvözölni! Ha bármilyen helyzetre pénzre van szüksége, írjon nekem személyes igényei (...)