Borbély László bízik abban, hogy az autonómia-tervezet közvitája nem növelni, hanem csökkenteni fogja a román-magyar feszültségeket, hiszen a tervezet nem szól senki ellen, mi több, olyan előírásokat is tartalmaz, amelyek a székelyföldi román közösség javát szolgálnák.
Borbély László, az RMDSZ politikai alelnöke a Radio France Internationale rádióállomásnak elmondta: reméli, hogy sikerül a politikai pártokkal nyugodt és eredményes tárgyalásokat folytatniuk az autonómia-tervezet kapcsán is, ahogyan azt a 90-es évek óta teszik más Szövetségi kezdeményezésekről.
erdély.ma
Nabídka půjčky Dobrý den, drahá paní & Mr . NABÍDKA PŮJČKY: Hledáte financování na realizaci projektu, (...)
Üdvözlöm! Nemzetközi kölcsönöket kínálok. A tőkét magánszemélyek közötti, 2000 és 500 000 euró közötti összegű kölcsönök nyújtására használom fel, mind rövid, mind hosszú lejáratú kölcsönök formájában, minden komoly, rászoruló magánszemély számára, a ka Üdvözlöm! Nemzetközi kölcsönöket kínálok. A tőkét magánszemélyek közötti, 2000 (...)
Üdvözlöm! Nemzetközi kölcsönöket kínálok. A Üdvözlöm! Nemzetközi kölcsönöket kínálok. A tőkét magánszemélyek közötti, 2000 (...)
adj fel hirdetést
VÉLEMÉNYEK, cikk kommentek