Noileg
2026. június 01., hétfő Tünde napja
árfolyam:
1 euro = 6.0503 RON
1 dollár = 658.0414 RON
100 forint = 0.0252 RON

RMDSZ-es alprefektusokat neveztek ki Szatmár és Temes megyébe

| Vélemények 0 | Nyomtatom | A+ | A-

A kormány szerdán az RMDSZ által javasolt alprefektusokat nevezett ki Szatmár és Temes megyébe: Altfatter Tamás Ferencet és Marossy Zoltánt.


A kormány szerdai ülésén fogadta el a két kinevezési határozatot, miután előbb felmentette tisztségükből Cristian Iosif ás Liliana Oneţ Szatmár, illetve Temes megyei liberális alprefektusokat.

Altfatter Tamás Ferenc, aki jelenleg a Helyi Adók és Illetékek Hivatalában dolgozik Szatmárnémetiben, Szatmár megye alprefektusa lesz, míg Marossy Zoltán, aki a Temes Megyei Tanács beszerzési osztályának a vezetője, Temes megyében foglal el alprefektusi tisztséget.

(nyugatijelen.com)

VÉLEMÉNYEK, cikk kommentek



Reklam


Reklam
Uj Szo

PIACZ, apróhirdetések

Érdekli a pénzügyi segítség? Pénzügyi nehézségekkel néz szembe, vagy további forrásokat keres tervei támogatására? (...)

Kolcsonre Sürgősen szüksége van kölcsönre még ma? Mindenféle rövid és hosszú lejáratú pénzügyi (...)

Kolcsonre Sürgősen szüksége van kölcsönre még ma? Mindenféle rövid és hosszú lejáratú pénzügyi (...)

adj fel hirdetést
Reklam
tmh
Noileg
Reklam
Reklam
Reklam
banyavidek