Ismét megpályázza a szatmárnémeti polgármesteri széket – jelentette be csütörtökön Kereskényi Gábor, a partiumi város RMDSZ-es polgármestere.
„Jó úton járunk” – idézte a polgármestert a Presasm.ro hírportál, mely szerint az elöljáró a következő két-három évre ígérte, hogy beérik munkája gyümölcse, azaz megvalósulnak az általa kezdeményezett beruházások.
Kereskényi Gábor arról is beszélt, hogy az RMDSZ által rendelt felmérések is az indulását támasztják alá. „A szatmáriak elégedettek az eddigi munkával” – összegzett, de úgy vélte, hogy a töretlen sikerhez a szövetségnek a helyi tanácsban is szüksége lesz egy jó csapatra.
(kronikaonline.ro)
GYORS KÖLCSÖNRE VAN SZÜKSÉGE? GYORS KÖLCSÖNRE VAN SZÜKSÉGE? Üdvözlöm, azonnali kölcsönre van szüksége? Minden (...)
GYORS KÖLCSÖNRE VAN SZÜKSÉGE? GYORS KÖLCSÖNRE VAN SZÜKSÉGE? Üdvözlöm, azonnali kölcsönre van szüksége? Minden (...)
Gyors kölcsön kölcsön kamattal Kölcsönt keres vállalkozása újraindításához, projekt megvalósításához vagy (...)
adj fel hirdetést
VÉLEMÉNYEK, cikk kommentek