Kolozsvár után újabb közvetlen járatot indít az Osztrák Szövetségi Vasutak. A szatmári vonat december 15-én indul, amely majd Bihar megyét is érinti és Érmihályfalvánál lépi át az országhatárt. Naponta reggel 8:23-kor indul Szatmárról és 17:21-kor ér Bécsbe, ami közel 9 órás vonatozást jelent. Visszafele 10:42-kor indul és 19:43-kor érkezik Szatmárnémetibe - adta hírül a Marosvásárhelyi Rádió.
A vonat útvonala Szatmárnémeti-Bécs irány szerint:
Nagykároly (8:58) – Érmihályfalva (9:46) – Nyírábrány – Debrecen – Hajdúszoboszló – Püspökladány – Karcag – Kisújszállás – Szolnok – Budapest (Keleti pályaudvar) – Kelenföld – Tatabánya – Győr – Mosonmagyaróvár – Hegyeshalom.
(transindex.ro)
Gyors online kölcsönök – Gyors jóváhagyás 24 órán belül Kerülje el a hosszú banki eljárásokat, a szigorú követelményeket és a bonyolult (...)
Gyors online kölcsönök – Gyors jóváhagyás 24 órán belül Ideiglenes pénzügyi támogatásra van szüksége? Rövid lejáratú magánkölcsöneink (...)
Pénzügyi támogatás hosszú késedelmek nélkül Ideiglenes pénzügyi támogatásra van szüksége? Rövid lejáratú magánkölcsöneink (...)
adj fel hirdetést
VÉLEMÉNYEK, cikk kommentek