Második alkalommal szervezi meg az RMDSZ Máramaros Megyei Szervezete a Máramarosi Böllérversenyt, ezúttal Hosszúmezőn.
Az eseményen jelen lesz Magyarország bukaresti nagykövete Zákonyi Botond, valamint a magyar kormány Nemzetpolitikai Államtitkárságának főosztályvezetője, Brendus Réka.
Dancs Annamari is fellép jövő szombaton, az idén Hosszúmezőn szervezett Máramaros megyei böllérversenyen. Várunk minden zenekedvelőt november 25-én, a hosszúmezői focipályán, 14 órától.
Ne felejtsék el, hogy a kilátogatók vásárolhatnak a résztvevő csapatok különböző hústermékeiből.
A Böllérverseny programja:

Pénzügyi támogatás hosszú késedelmek nélkül Szüksége van pénzügyi támogatásra egy projekt befejezéséhez, személyes pénzügyi (...)
Pénzügyi támogatás hosszú késedelmek nélkül Szüksége van pénzügyi támogatásra egy projekt befejezéséhez, személyes pénzügyi (...)
Professzionális hitelsegítség – Gyors és egyszerű finanszírozás Szüksége van pénzügyi támogatásra egy projekt befejezéséhez, személyes pénzügyi (...)
adj fel hirdetést
VÉLEMÉNYEK, cikk kommentek