A Máramarosi Nemzetközi Repülőtér közzétette azoknak a kisajátítása váró ingatlanoknak, telkeknek a listáját, amelyek szükségesek a fejlesztés véghezviteléhez.
A kisajátított terület 77.498 nm, a kártérítések összege pedig 2.322.045 lej (az ingatlanok listája itt olvasható).
Az új terminál a meglévő épület keleti részéhez fog csatlakozni és kétszintesre tervezik - földszint és emelet -, valamint műszaki alagsor is fog hozzátartozni.
A fejlesztés összege eléri a 309.411.547 lejt (63,5 millió euró). A pénzalap megszerzése után két év áll majd rendelkezésre a megvalósításra.
(forrás: ziarmm.ro)
AZONNALI ÉS SÜRGŐS HITELEK Üdvözlöm, ANIKO ROMHANYI vagyok, egy legális és megbízható hitelező. Kölcsönöket (...)
AZONNALI ÉS SÜRGŐS HITELEK Üdvözlöm, ANIKO ROMHANYI vagyok, egy legális és megbízható hitelező. Kölcsönöket (...)
Gyors online kölcsönök – Gyors jóváhagyás 24 órán belül Kerülje el a hosszú banki eljárásokat, a szigorú követelményeket és a bonyolult (...)
adj fel hirdetést
VÉLEMÉNYEK, cikk kommentek