Kérésre ingyen elvégzik a koronavírustesztet a Máramaros megyei lakosokon – jelentette be pénteken a Máramaros megyei önkormányzat.
A közlemény szerint 2021-ben egész évben folytatódik a Tesztelünk a máramarosiak egészségéért elnevezésű program, amelyet a 2021. január 27-ei ülésén fogadott el a megyei közgyűlés.
A teszteléssel a koronavírus terjedésének megakadályozása mellett cél az is, hogy lássák, a megyében milyen szintű a fertőzöttség. Azok a polgárok, akik szeretnék teszteltetni magukat ezen az online felületen jelezhetik ezirányú szándékukat, vagy megkereshetik az egyes települések polgármesteri hivatalát.
Az ingyenes tesztelést Nagybányán a megyei kórházban, a járványkórházban és pszichiátrián, és a tüdőkórházban, illetve a felsővisói és a magyarláposi városi kórházban végzik. Három további központ megnyitását is tervezik a máramarosszigeti városi kórházban, illetvea szinérváraljai és a dragomérfalvi egészségügyi központban
(kronikaonline.ro)
Kölcsönajánlat mindenkinek Pénzügyi támogatást keres? Személyi, üzleti és projekthiteleket kínálunk korrekt (...)
Megbízható hitelszolgáltatások a Magyar Köztársaságban Pénzügyi támogatást keres? Személyi, üzleti és projekthiteleket kínálunk korrekt (...)
richardcosmos5@gmail.com Sürgős kölcsönajánlat. HITELAJÁNLAT!!! Gondolt már arra, hogy stresszmentes kölcsönt (...)
adj fel hirdetést
VÉLEMÉNYEK, cikk kommentek