Noileg
2026. március 21., szombat Klaudia napja
árfolyam:
1 euro = 5.8974 RON
1 dollár = 659.4329 RON
100 forint = 0.0259 RON

Jövő héten valószínűleg Máramaros megyében is elérhetőek lesznek a koronavírust felfedező gyors tesztek

| Vélemények 0 | Nyomtatom | A+ | A-

Elkezdődtek a COVID-19 tesztek elvégzésére szolgáló új, integrált molekuláris biológiai Real Time PCR (polimeráz-láncreakció) szerkezet helyének kialakítása a nagybányai Fertőző Betegségek és Pszichiátriai Kórházban. Feltehetőleg már jövő héten elérhető lesz.


A Megyei Tanács a saját költségvetéséből 450 000 lejt szánt az integrált molekuláris biológiai szerkezet megvásárlásához, amelyet a nagybányai Fertőző Betegségek és Pszichiátriai Kórház orvosi elemző laboratóriumába telepítenek.

A nagybányai Fertőző Betegségek és Pszichiátria Kórházában közben zajlik a személyzet képzése, hogy ezt követően Máramaros, a lehető legrövidebb időn belül, alkalmazni tudja az Egészségügyi Világszervezet ajánlásait a népesség nagy részének tesztelésére vonatkozóan.

Mihály Kriszta - Nagybánya.ro (Forrás: maramedia.ro)

VÉLEMÉNYEK, cikk kommentek



Reklam


NAGYBÁNYAI ESEMÉNYNAPTÁR

Reklam
Uj Szo

PIACZ, apróhirdetések

mihaelacourtir@gmail.com

mihaelacourtir@gmail.com Szia Hölgyem és Uram!. ‎Annak érdekében, hogy segítsek Önnek, 5.000€-tól (...)

Kölcsönajánlat komoly és gyors magánszemélyek között De mi ennek az oka? Mi ez a projekt? Mi a probléma? Ha aggódik, még akkor is, ha az (...)

adj fel hirdetést
reg
tmh
Noileg
Reklam
Reklam
Reklam
banyavidek