December 20-án, vasárnap este 19 órától ünnepváró koncertre kerül sor a nagybányai Szentháromság-templomban.
A Kolozsvári Opera egyik művésze tart előadást a Gheorghe Dima Zeneakadémián tanuló első éves egyetemistával, orgonán kíséri őket Péter Bernadette nagybányai orgonaművész.
Szeretettel várnak minden érdeklődőt!
MAGÁNHITEL MINDENKINEK. MAGÁNHITEL MINDENKINEK. A vállalkozók és a magánszemélyek mostantól rugalmas (...)
MAGÁNHITEL MINDENKINEK. MAGÁNHITEL MINDENKINEK. A vállalkozók és a magánszemélyek mostantól rugalmas (...)
MAGÁNHITEL MINDENKINEK. MAGÁNHITEL MINDENKINEK. A vállalkozók és a magánszemélyek mostantól rugalmas (...)
adj fel hirdetést
VÉLEMÉNYEK, cikk kommentek