1 dollár = RON
100 forint = 0 RON

Kézilabda Nemzeti Liga

| Vélemények 0 | Nyomtatom | A+ | A-

Tartoztunk az ördögnek… A nagybányai HCM lányai tartoztak az ördögnek egy olténiai úttal, ugyanis hiába öltöztek be a mérkõzésre, a bírók visszaparancsolták õket „civilbe”.

Történt ugyanis, hogy a játékjogosítványok ellenõrzésekor kiderült, hogy a craiovai csapat minden egyes játékosának lejárt az „orvosija”. A helyzet adott volt, a két biró, Marius Pintea (Kolozsvár) és Marcel Sas (Margitta) 10 – 0-ra a nagybányai csapat javára ítélte a mérkõzés pontjait. Tehát SCM Craiova – Nagybányai HCM 0 – 10 (játék nélkül).

Férfiak

CS Caras Severin – Nagybányai Minaur HCM 34 – 32 (18 – 15)

Elég gyenge szinvonalú volt a mérkõzés, a csapatok fej-fej mellett haladtak, sõt, a 15. percben a Minaur vezetett két góllal (7 – 9), ám a resicai csapat viszszavette a vezetést és a félidõt három gólos elõnnyel zárta (18 – 15).

A második félidõ is hasonló forgatókönyv szerint zajlott, a mieinknek sikerült az egyenlítés is (21 – 21) a 40. percben. A végjáték azonban nem sikerült a mieinknek, a hazaiak elhúztak három góllal (55. perc), a végén pedig két gólos hazai gyõzelem született.

HCM Minaur: Viman, Draghici - Grasu 8, Alin Bondar 5, Mihai 3, Bera, Gavrilovic, Munea 3, Sabou 6, Fotache 1, Craciun, Leordean, Busecan 4, Baican 2, Acsinia, Udristoiu.

(Bényavidéki Új Szó)

VÉLEMÉNYEK, cikk kommentek

k rmdsz
Uj Szo

PIACZ, apróhirdetések

G7global1@proton.me A refinery in Kazakhstan,Qatar and Russia have product allocation for D2, D6, ESPO, JET A1, JP54 (...)

My company offer loans at low interest rates of 2% My company offer loans at low interest rates of 2%. The company is registered with the ministry of (...)

Hitel- és pénzügyi segítség online Jó nap, Jelentkezzen itt mindenféle hitelre, pénzügyi helyzetétől függetlenül, hitelünk (...)