A Szovjetunióba hurcolt magyar politikai rabok és kényszermunkások emléknapja alkalmából, 2021. november 20-án, 11 órai kezdettel szerveznek megemlékezést a rónaszéki római katolikus templomban.
Meg kell küzdenünk a felejtéssel. Szabad csak akkor lehet az ember, egy közösség, ha a körülötte élők is szabadok.
Imádkozunk és emlékezünk azokra, akiket Rónaszékről, Nagybocskóról és számos más környékbeli településről hurcoltak el a szovjet munkatáborokba.
Szervezők: RMDSZ rónaszéki szervezete, Simonchicz Incze Kulturális Egyesület, Rónaszéki római katolikus plébánia
mihaelacourtir@gmail.com Szia Hölgyem és Uram!. Annak érdekében, hogy segítsek Önnek, 5.000€-tól (...)
Kölcsönajánlat komoly és gyors magánszemélyek között De mi ennek az oka? Mi ez a projekt? Mi a probléma? Ha aggódik, még akkor is, ha az (...)
adj fel hirdetést
VÉLEMÉNYEK, cikk kommentek