Megjelent a Nagybányai RMDSZ által indított KULT5PERC című videósorozat ötödik része.
A május rész a nemrég kiadott nagybányai irodalomról szóló kötetet, ,,A világ lebúbájosabb városát" mutatja be szerkeszőtje, Bertóti Johanna tolmácsolásában.
A 12 részből álló sorozat - megjelenik minden hónap utolsó napján - célja, hogy tárgyilagosan, röviden (5 percben) bemutasson egy hozzánk közel, vagy akár távolabb álló kulturális terméket.
Az ismertető jellegű videó mindenki számára elérhető és érthető információkkal, a mai kornak megfelelően, gyorsan továbbítja mondandóját, és közművelődési feladatot is ellát.
A májusi KULT5PERC a nagybányai RMDSZ facebook oldalán tekinthető meg.
Jó napot mindenkinek! Jó napot mindenkinek! Alasztics Benjamin vagyok, Magyarországról származom és Debrecenben (...)
350 000 eurós Sziasztok! Balog Edina vagyok, Magyarországról származom és Budapesten élek. Online (...)
hitel Patricia Kingsman asszony vagyok, egy új, legális, 2026-ban indult hitelező cég vagyunk, és (...)
adj fel hirdetést
VÉLEMÉNYEK, cikk kommentek