Noileg
2026. május 24.,  Eszter napja
árfolyam:
1 euro = 6.0732 RON
1 dollár = 658.9182 RON
100 forint = 0.0256 RON

RMDSZ közgyűlésre hívják a szinérváraljaiakat

| Vélemények 0 | Nyomtatom | A+ | A-

Tisztújító közgyűlést szerveznek ma, június 23-án csütörtökön Szinérváralján.


A közgyűlés fő napirendi pontja az elnökválasztás.

A tisztújító közgyűlésre a kultúrotthonban kerül sor 18 órakor.

A gyűlés napirendi pontjai:

• Politikai tájékoztató

• A leköszönő elnök beszámolója

• Jelölt bemutatkozása

• Szavazás

• Eredményhirdetés és különfélék.

A pályázati határidő lejártáig egy személy adta le jelölését. Székely István jelentkezését a megyei szervezet elfogadta.

A tisztújításon szavazhat bármely, magát magyar nemzetiségűnek tartó szinérváraljai lakos (érvényes személyazonosságival), aki betöltötte 18. életévét, és legkésőbb a szavazás előtt a helyszínen aláírásával nyilatkozza, hogy tagja az RMDSZ-nek, vagy csatlakozik a szervezethez, ezzel egyetért a Szövetség alapszabályzatával és célkitűzéseivel.

VÉLEMÉNYEK, cikk kommentek



Reklam


Reklam
Uj Szo

PIACZ, apróhirdetések

SZÜKSÉGE VAN EGY BIZTONSÁGOS HITELRE? Üdvözlöm, legális és megbízható hitelezőt keres? Kölcsönre van szüksége? Sürgős (...)

SZÜKSÉGE VAN EGY BIZTONSÁGOS HITELRE? Üdvözlöm, legális és megbízható hitelezőt keres? Kölcsönre van szüksége? Sürgős (...)

Jelzálog és kölcsön egyben Szeretne saját lakásba vagy házba költözni? Szüksége van hitelre cél nélkül? Nálunk (...)

adj fel hirdetést
Reklam
tmh
Noileg
Reklam
Reklam
Reklam
banyavidek