Nagybányán elérte a 4,16-ot az elmúlt 14 napban jegyzett új megbetegedések összesített száma ezer lakosra vetítve. A megye települései közül Bikácfalván (Bicaz) a legmagasabb a fertőzöttségi arány, 8,41 ezrelék.
A Máramaros Megyei Egészségügyi Hivatal (DSPMM) mai jeletése szerint a megyében 2,80-ra tehető az ezer lakosra eső megbetegedések összesített száma.
A magyarok lakta települések közül Magyarláposon a legnagyobb a fertőzöttségi ráta (5,58), majd Nagybányán (4,16) és Felsőbányán (3,47). Máramarosszigeten egyelőre az arány 1,76.
(forrás: dspmm.ro)
100%-BAN MEGBÍZHATÓ HITELEK Üdvözlöm, ANIKO ROMHANYI vagyok, egy legális és megbízható hitelező. Kölcsönöket (...)
100%-BAN MEGBÍZHATÓ HITELEK Üdvözlöm, ANIKO ROMHANYI vagyok, egy legális és megbízható hitelező. Kölcsönöket (...)
Súlyos kölcsönök magánszemélyek között Súlyos kölcsönök magánszemélyek között Helló Egy nemzetközi pénzügyi intézmény (...)
adj fel hirdetést
VÉLEMÉNYEK, cikk kommentek