Noileg
2025. december 10., szerda Judit napja
árfolyam:
1 euro = 5.0897 RON
1 dollár = 4.3711 RON
100 forint = 1.3266 RON

Kedves Magyarországon és a nagyvilágban élő nagybányai magyarok!

| Vélemények 0 | Nyomtatom | A+ | A-

A Főtér Fesztivál 2019 - Nagybányai Magyar Napok szervezői és a nagybányai magyar közösség nagy szeretettel vár Benneteket haza, Nagybányára.


Idén is hazavárunk, hiszen ismételten ez lesz a nagybányai magyarság ünnepe, amely nem csak azoknak szól, akik itthon élnek. A Nagybányai Magyar Napok mindazoké, akiket gyökerek fűznek ide, akiknek szerettei élnek itt, akik emlékeket őríznek a szívükben a városról.

A Főtér Fesztivál az emberekről szól, a közösségről, az elődeinkről és egyben az utódainkról. A találkozás és az együttlét az, ami különlegessé teszi ezeket a napokat. Tehát arra kérünk azt a hetet fordítsátok rá arra, hogy jelenlétetekkel hozzájáruljatok egy kivételes fesztivál megteremtéséhez.

Találkozzunk 2019. szeptember 16. és 22. között Nagybánya történelmi központjában, a szeretett régi főtéren, a magyarság ünneplésére!

Jó lesz hazajönni, jó lesz itthon lenni, jó lesz együtt lenni.

A Főtér Fesztivál 2019 szervezői

 

A Főtér Fesztivál 2019 - Nagybányai Magyar Napok facebook eseménye

 

VÉLEMÉNYEK, cikk kommentek



Reklam


reg
Uj Szo

PIACZ, apróhirdetések

Személyi kölcsönre van szüksége? Segítünk! Gyorsan igényelhet személyi kölcsönöket átlátható feltételekkel és gyors feldolgozással. (...)

Személyi kölcsönre van szüksége? Segítünk! Gyorsan igényelhet személyi kölcsönöket átlátható feltételekkel és gyors feldolgozással. (...)

magánhitelezo gazdálkodóknak Magánszemélyek és kisvállalkozások számára kínálunk pénzügyi támogatást a Magyar (...)

adj fel hirdetést
Rmdsz
tmh
GaGa
Reklam
Reklam
reg
banyavidek