reg
2026. február 12., csütörtök Lívia napja
árfolyam:
1 euro = 5.8539 RON
1 dollár = 699.7256 RON
100 forint = 0.0255 RON

Szombattól kilenc napra lezárják Szlovákiát

| Vélemények 0 | Nyomtatom | A+ | A-

Szombattól a tavaszihoz hasonló korlátozások jönnek Szlovákiában – írta meg a ma7.sk.


A szlovák kormány lényegében a korábban kiszivárgott intézkedéseket jelentette be:

Október 26-tól kilencnapos lezárásra kell számítani. A lakosság ellátásához szükséges boltok kivételével a legtöbb üzletet és éttermet is be kell zárni, kivéve azokat, ahol megoldható az étel ablakon keresztül történő kiadása.

Bezárnak az iskolák is egy teljes hónapra. Itt is vannak kivételek: bölcsődék, óvodák és alsó tagozatok.

Két részletben kijárási tilalom lép életbe november 2. és 8., valamint 9. és 15. között. Akik három napnál nem régebbi negatív teszttel rendelkeznek, mentesülnek a korlátozás alól. A leginkább érintett területeken hosszabb lesz a kijárási tilalom. Természetesen orvoshoz, élelmiszerüzletbe, gyógyszertárba és tesztelésre lehet menni, a tavaszihoz hasonlóan a lakhelytől száz méteres körzetben kutyát is lehet sétáltatni.

(index.hu)

 

VÉLEMÉNYEK, cikk kommentek



Reklam


Reklam
Uj Szo

PIACZ, apróhirdetések

Magán, nem banki kölcsönt keres? Itt a megoldás. Üdvözlöm, Sürgős! Sürgős! Pénzügyi segítség/kölcsön az ünnepekre! Gyors és megbízható kölcsönöket kínálunk 30 percen belül. Szüksége van gyors és megbízható kölcsönre? Megoldás bármilyen pénzügyi problémára. Peer-to-peer kölcsönöket kínálunk, hogy (...)

ors és megbízható kölcsönöket kínálunk 30 percen belül. Gyors kölcsönre van szüksége számlái kifizetéséhez és vállalkozása (...)

HITELEK CSALÁS NÉLKÜL Üdvözlöm, legális és megbízható hitelezőt keres? Kölcsönre van szüksége? Sürgős (...)

adj fel hirdetést
reg
tmh
Noileg
Reklam
Reklam
Reklam
banyavidek