Nem lassul a koronavírus-járvány terjedése Ukrajnában, vasárnapra is csaknem nyolcezer új fertőzöttet azonosítottak, az egy nap alatt elhunytak száma is megint meghaladta a százat, közben Ungváron telítődtek a kórházak a kárpátaljai kormányzó szerint – adta hírül az MTI.
Olekszij Petrov, Kárpátalja megye kormányzója az Ukrajinszka Pravda hírportál vasárnapi jelentése szerint hivatala honlapján nyilvánosságra hozott közleményében azt írta, hogy Ungváron a kórházak megteltek súlyos betegekkel, ezért a koronavírusos fertőzötteket más városokba kénytelenek szállítani.
UNGVÁRT – TOVÁBBÁ A MEGYÉBEN AZ UNGVÁRI JÁRÁST ÉS BEREGSZÁSZT – A KORMÁNY PÉNTEKI DÖNTÉSÉVEL A LEGSÚLYOSABB, VÖRÖS ZÓNÁBA SOROLTA.
A kormányzó reményét fejezte ki, hogy ennek megfelelően a város vezetése hétfőn meghozza a megfelelő döntéseket a szükséges korlátozásokról.
A vörös besorolású helyeken elvben
BE KELL ZÁRNI AZ ISKOLÁKAT, A KÖZÖSSÉGI KÖZLEKEDÉST LE KELL ÁLLÍTANI,
vagy csak a stratégiailag fontos intézmények alkalmazottai vehetik azt igénybe, nem tarthatók tömegrendezvények, és a piacokat is bezárhatják.
A közölt adatok alapján Ukrajnában az elmúlt napon 7959 új esettel 395 440-re nőtt az igazolt fertőzöttek száma, az elhunytaké pedig 110-zel 7306-ra. Eddig 161 441-en gyógyultak meg, viszont már 226 693 beteget kezelnek koronavírus-fertőzéssel az országban.
Makszim Sztepanov egészségügyi miniszter napi tájékoztatóján közölte, hogy az országban 52 ezer kórházi ágy áll rendelkezésre Covid-betegek kezelésére, ebből jelenleg már több mint 26 és fél ezer foglalt. A kórházi kezelésre szoruló koronavírusos, illetve fertőzésgyanús betegek száma egy hét alatt csaknem 3 és fél ezerrel nőtt.
(index.hu)
a hozzászólások felülvizsgálatát és törlési jogát fenntartjuk
Hitel mindenkinek a koronavírus-járvány idején Jó nap, Szüksége van kölcsönre? Pénzügyi válságban van? Szerencséd van, mert 24 (...)
Hitel az új év megkezdéséhez (Jelentkezés itt) Jó nap, Ebben az évben 2021-ben mindenféle hitelt kínálunk, függetlenül az Ön pénzügyi (...)
Karácsonyi kölcsön 24 órán belül mindenki számára Jó nap, Jelentkezzen ide mindenféle hitelre, ez legális és a megfelelő protokollokat (...)
adj fel hirdetéstelements (case, binding).
Nem érdekel mi van Nagybányán! Van (...)
Western Europe also formed
Europe, and in Ancient Russia
Erdemesnek Tarta am felmerni hogy az (...)
Mi a helyzet Nagybányán ?
Sok sikert!
Ha nem jön köze ez a vírusos (...)
Szivbol gratulalok! ♥
Gratulalok tanarneni
Őszinte köszönetem és elismerésem (...)
Sok sikert a további munkássághoz!
Örömmel látom hogy elismerik (...)
K Ö S Z Ö N Ö M !
Nagyon sok szeretettel gratulálok Pap (...)
Tisztelt Szerkesztőség! Előző (...)
Tisztelt Szerkesztőség! Lenkey Tibor (...)
Sarlós Boldogasszony Szentmiséinek (...)
Nagybányai Szent Miklós/Szent Antal (...)
Nagybányai Árpádházi Szent (...)
Brutus véleménye szerin: elmentek (...)
Húha! Ezek, a fiúk lányok hogy (...)
Tisztelt rangos véleményező! Mint (...)
Tisztelt Szerkesztőség! Az edélyi (...)
Engem modfelett elkedvetlenit amikor (...)
Imádkozni fogunk, innen Budapestről (...)
Már eljőt vagy nem a kifizetés mert (...)
Szép munka, egy nemes ügy (...)
Gratula!
Kitűnő alkalom.
véleményt, a cikkek végén az erre kijelölt helyen, lehet írni
VÉLEMÉNYEK, cikk kommentek