Elon Musk, a világ leggazdagabb embere elmondta, hogy jelenleg egy három hálószobás házban lakik, amelyet 45 ezer dollárért (17 millió forintért) vásárolt a texasi Boca Chicában, a SpaceX központjának közelében.
Olyan 45 ezerbe kerülhetett. Elég kicsi − mondta el Musk egy podcastban.
A ház gyalog is közel van ahhoz a létesítményhez, ahol a SpaceX „egy óriási rakéta” építésén dolgozik - tette hozzá a milliárdos. Megjegyezte, hogy van egy még kisebb háza is Boca Chicában, amelyet vendégházként használ.
Amikor a barátaim idejönnek, nem hiszik el, hogy ebben a házban lakom
− közölte Musk.
Arra a kérdésre, hogy szeret-e ott lakni, Musk így válaszolt:
Ha egyedül vagyok ott, akkor jó.
Az ingatlan eredetileg két hálószobás volt, de a milliárdos elmondta, hogy a garázst átalakította egy harmadik hálószobává. Hozzátette, hogy megpróbálja elérni, hogy az utca nevét Weems Streetről Meme Streetre változtassák.
A 45 000 dolláros (17 millió forintos) ár rendkívül alacsony egy amerikai otthon esetében.
(index.hu)
Lubica Naléhavá nabídka půjčky do 24 hodin. Dobrý den, jsem fyzická osoba nabízející půjčky (...)
Azonnali kölcsönajánlat 2000 és 150 0000 euró között Azonnali kölcsönajánlat 2000 és 150 0000 euró között Bárkinek 2000 és 150 0000 euró (...)
Gyors és megbízható kölcsönre van szüksége? Gyors és megbízható kölcsönre van szüksége? Kérjen pénzügyi segítséget még ma egy (...)
adj fel hirdetést
VÉLEMÉNYEK, cikk kommentek