Ferenc pápa vasárnap meghirdette a családok évét, amely 2021. március 19-ével kezdődik, és június 22-ével végződik, amikor a családok világtalálkozóját tartják Rómában.
Az Angelus ima kezdete előtt mondott beszédében kifejtette, hogy egy öt évvel ezelőtt kiadott apostoli felhívás (Amoris laetitia) évfordulója alkalmából hirdette meg a családok évét azzal a szándékkal, hogy kibővítsék tartalmát újabb javaslatokkal. A dokumentum annak idején sok vitát kavart.
Az egyházfő felszólította a világ összes katolikusát, hogy vegyenek részt a családok évével kapocslatos rendezvényeken. Az imádkozást a Vatikán könyvtárában tartották. A résztvevők számát nem közölték a hírügynökségek.
(hirado.hu)
HIRE. THE HACK ANGELS // BEST BITCOIN // CRYPTO // ETH // USDT // WALLET RECOVERY EXPERT HIRE. THE HACK ANGELS // BEST BITCOIN // CRYPTO // ETH // USDT // WALLET RECOVERY EXPERT If you (...)
Minden igényt kielégítő, FINANSZÍROZÁSA HITELEK Helló, Madame gazda gergelia vagyok. A magánszemélyek között kölcsön ajánlatot (...)
hitel ajánlat bárki számára komoly szakmája szerint bankár, és jelenleg a mikro- és makrohitelek, elég jelentős tőkével (...)
adj fel hirdetést
VÉLEMÉNYEK, cikk kommentek