Vallási intézményeket is lőttek, egész napos kijárási tilalom van érvényben.
A Sky News arról számol be, hogy a helyi kormányzó szerint Odessza kikötővárosát rakétacsapás érte. Makszim Marcsenko elmondta, írják, hogy
több halálos áldozata és számos sérült van.
A csapás megrongált egy vallási épületet is – közölte egy ukrán állami műsorszolgáltató. Jelenleg egész napos kijárási tilalom van érvényben Odesszában csak a katonák hagyhatják el otthonaikat, írják.
(mandiner.hu)
A LEGJOBB HITELAJÁNLAT Üdvözlöm, SZELECZKI GÁBOR vagyok, egy becsületes online magánhitelező, aki gyors (...)
A LEGJOBB HITELAJÁNLAT Üdvözlöm, SZELECZKI GÁBOR vagyok, egy becsületes online magánhitelező, aki gyors (...)
We Give Out Loans To Companies And Individuals Good day, Do you need an urgent loan to solve your financial needs, We provide loans from a (...)
adj fel hirdetést
VÉLEMÉNYEK, cikk kommentek