A Küküllő partján horgászó férfi egy anyamedve és két bocsa közé keveredett.
Megtörtént az idei első halálos kimenetelű medvetámadás Maros megyében: szombat este a Kóródszentmártonhoz tartozó Vámosudvarhelyen, a Küküllő partján horgászó személlyel végzett egy kétbocsos anyamedve.
Bartos Csaba, Kóródszentmárton alpolgármestere a Székelyhonnak elmondta, hogy a kétbocsos anyamedve átjött a Küküllőn, a bocsok 7-8 méterrel mögötte voltak, a horgász pedig bekerült az anya és a bocsok közé, ezért támadhatta és ölte meg a férfit a vadállat.
Az áldozat, aki a nyárádmagyarósi polgármesteri hivatal jegyzője volt, már hosszú évek óta járt ugyanarra a helyre horgászni, szinte minden hétvégén ott volt.
(foter.ro)
SZÜKSÉGE VAN EGY BIZTONSÁGOS HITELRE? Üdvözlöm, legális és megbízható hitelezőt keres? Kölcsönre van szüksége? Sürgős (...)
SZÜKSÉGE VAN EGY BIZTONSÁGOS HITELRE? Üdvözlöm, legális és megbízható hitelezőt keres? Kölcsönre van szüksége? Sürgős (...)
Jelzálog és kölcsön egyben Szeretne saját lakásba vagy házba költözni? Szüksége van hitelre cél nélkül? Nálunk (...)
adj fel hirdetést
VÉLEMÉNYEK, cikk kommentek