Noileg
2025. december 10., szerda Judit napja
árfolyam:
1 euro = 5.0897 RON
1 dollár = 4.3711 RON
100 forint = 1.3266 RON

Népszava: Nem zárják ki a Fideszt a Néppártból

| Vélemények 0 | Nyomtatom | A+ | A-

Az EPP vezetői szerint a felfüggesztésnek nincs határideje, ezért nem is kell azt meghosszabbítani.


Nem tárgyalnak a Fidesz tagságáról az Európai Néppárt politikai gyűlésén jövő hétfőn – írja a Népszava. Ezt Donald Tusk mondta a párt frakcióülésén.

A lengyel politikus szerint a néppárti bölcsek jelentésében az áll, hogy a vitás kérdésekben „nincs előrehaladás”. A Zeit információi szerint jelenleg nem is adott a szükséges többség ahhoz, hogy ilyen „radikális intézkedéseket” hozzanak a Fidesszel szemben. A lap szerint az is a háttérben állhat, hogy a legnagyobb tagpártok közé tartozó CDU és CSU is határozatlan a kérdésben. Daniel Caspary, a CDU-CSU EP-képviselőinek vezetője legutóbb a Fidesz kizárásával szemben foglalt állást.

Az EPP vezérkara szerint a felfüggesztésnek nincs határideje, ezért nem is kell határozni annak meghosszabbításáról.

(mandiner.hu)

VÉLEMÉNYEK, cikk kommentek



Reklam


reg
Uj Szo

PIACZ, apróhirdetések

Személyi kölcsönre van szüksége? Segítünk! Gyorsan igényelhet személyi kölcsönöket átlátható feltételekkel és gyors feldolgozással. (...)

Személyi kölcsönre van szüksége? Segítünk! Gyorsan igényelhet személyi kölcsönöket átlátható feltételekkel és gyors feldolgozással. (...)

magánhitelezo gazdálkodóknak Magánszemélyek és kisvállalkozások számára kínálunk pénzügyi támogatást a Magyar (...)

adj fel hirdetést
Rmdsz
tmh
GaGa
Reklam
Reklam
reg
banyavidek