Noileg
2026. június 15., hétfő Jolán napja
árfolyam:
1 euro = 6.0646 RON
1 dollár = 613.6642 RON
100 forint = 0.0253 RON

Orbán: Marad a kijárási tilalom, elmaradnak a szilveszteri bulik, utcabálok

| Vélemények 0 | Nyomtatom | A+ | A-

Müller Cecília országos tiszti főorvos az operatív törzs hétfői sajtótájékoztatóján jelentette be, hogy Orbán Viktor miniszterelnök még hétfőn közölni fogja a karácsonyi időszakra vonatkozó járványügyi döntéseket.


A miniszterelnök a Facebook-oldalára feltöltött videóban elmondta: egy hónapja tart a kijárási korlátozás. Két hete célzott, tömeges tesztelés indított az ország, ezen túl több szakemberrel is konzultált a miniszeterelnök, azt mondták: a szigort fenn kell tartani.

A kijárási tilalom és január 11-éig érvényben maradnak. December 21-én dől el, hogy szentestére enyhíthetnek-e, az viszont már biztos, hogy szilveszterre nem fognak: elmaradnak a bulik, az utcabálok. 

A megoldás a vakcina, holnaptól indul a regisztráció.

(24.hu)

VÉLEMÉNYEK, cikk kommentek



Reklam


Reklam
Uj Szo

PIACZ, apróhirdetések

Offerta di prestito cristina.gandia1976@gmail.com

unique2aal@gmail.com Sürgősen szüksége van pénzügyi kölcsönre? Autóvásárláshoz, vállalkozás (...)

Sürgősen szüksége van pénzügyi kölcsönre? Sürgősen szüksége van pénzügyi kölcsönre? Autóvásárláshoz, vállalkozás (...)

adj fel hirdetést
Reklam
tmh
Noileg
Reklam
Reklam
Reklam
banyavidek