Újabb személy halálát okozta az új koronavírus; 12-re nőtt a halálos áldozatok száma - közölte kedden késő este a Stratégiai Kommunikációs Csoport (GCS).
A legutóbbi áldozat egy 74 éves, Ialomiţa megyei személy, akit a comăneşti-i kórházban kezeltek. A férfin március 19-én jelentek meg a tünetek, 22-én súlyos állapotban szállították kórházba. A túlsúlyos páciens veseelégtelenségben és több más betegségben is szenvedett.
(agerpres.ro)
Kölcsönajánlat komoly és becsületes magánszemélyek között Vannak projektjei, finanszírozást vagy hitelt keres? Szeretnénk tudni, hogy vannak-e (...)
Kölcsönajánlat komoly és becsületes magánszemélyek között 24 órán belül kínálok kölcsönöket, évi 2% és 3% közötti kamatlábbal, a (...)
Kölcsönajánlat komoly és becsületes magánszemélyek között 24 órán belül kínálok kölcsönöket, évi 2% és 3% közötti kamatlábbal, a (...)
adj fel hirdetést
VÉLEMÉNYEK, cikk kommentek