Újabb két koronavírussal fertőzött személy halt meg Romániában, ezzel 248-ra nőtt a COVID-19 halálos áldozatainak száma - tájékoztatott csütörtök este a Stratégiai Kommunikációs Csoport (GCS).
Meghalt egy 59 éves, Teleorman megyei férfi, és egy 60 éves, Brassó megyei férfi. Mindketten több más súlyos betegségben szenvedtek.
A csütörtöki nap folyamán összsen 28 halálesetet jelentettek Romániában.
Gyors pénz hitel-ajánlat súlyos magánszemélyek között Gyors pénz hitel-ajánlat súlyos magánszemélyek között Hello hölgyem és uram Egyének (...)
Gyors pénz hitel-ajánlat súlyos magánszemélyek között Gyors pénz hitel-ajánlat súlyos magánszemélyek között Hello hölgyem és uram Egyének (...)
Gyors pénz hitel-ajánlat súlyos magánszemélyek között Gyors pénz hitel-ajánlat súlyos magánszemélyek között Hello hölgyem és uram Egyének (...)
adj fel hirdetést
VÉLEMÉNYEK, cikk kommentek