Valószínűleg meghosszabbítja a kormány a veszélyhelyzetet - jelentette be hétfőn Ludovic Orban miniszterelnök.
"Döntésünk a járványhelyzet függvénye. A jelenleg rendelkezésre álló adatok alapján, ha nem csökken jelentősen az új megbetegedések száma, valószínűleg meghosszabbítjuk a veszélyhelyzetet" - fogalmazott.
A kormányfő hozzátette, újabb korlátozó intézkedések bevezetését nem tervezik, a bizonyos tevékenységek újraindításával kapcsolatos döntéseket pedig a szakemberek véleményének figyelembe vételével hozzák majd meg. Legutóbb július 15-én hosszabbította meg a július 16-án lejáró veszélyhelyzetet a kormány 30 nappal. A hét végén a miniszterelnök nyilatkozata szerint újabb 30 napos hosszabbítás várható. A veszélyhelyzet meghosszabbításához nem szükséges a parlament jóváhagyása, így a kormány megteheti ezt a lépést, ahányszor jónak látja.
(maszol.ro)
IS IT POSSIBLE TO FIND AND RECOVER LOST BITCOIN? YES. CONTACT GEO COORDINATES RECOVERY HACKER IS IT POSSIBLE TO FIND AND RECOVER LOST BITCOIN? YES. CONTACT GEO COORDINATES RECOVERY HACKER In (...)
mihaelacourtir@gmail.com Szia Hölgyem és Uram!. Annak érdekében, hogy segítsek Önnek, 5.000€-tól (...)
adj fel hirdetést
VÉLEMÉNYEK, cikk kommentek