reg
2026. február 26., csütörtök Edina napja
árfolyam:
1 euro = 5.8436 RON
1 dollár = 719.6110 RON
100 forint = 0.0258 RON

A veszélyhelyzet meghosszabbítására készül a kormány

| Vélemények 0 | Nyomtatom | A+ | A-

Kormányközeli források arról tájékoztatták kedden az Agerpres hírügynökséget, hogy a kabinet szerdán rendkívüli ülést tart, hogy döntést hozzon a veszélyhelyzet 30 nappal történő meghosszabbításáról.


A jelenleg érvényben levő veszélyhelyzet július 17-én ér véget. A kormányülés előtt az országos vészhelyzeti bizottság ül össze tanácskozásra.

Nelu Tătaru egészségügyi miniszter kedd este a parlamentben a sajtónak megerősítette, hogy a kormány a veszélyhelyzet meghosszabbítására készül. "Ezt javasoljuk a vészhelyzeti bizottságnak, a miniszterelnöknek és az államfőnek" – nyilatkozta a tárcavezető. Hozzátette: nem vezetnek be újabb korlátozó intézkedéseket, de lazítások sem várhatók.

(maszol.ro)

VÉLEMÉNYEK, cikk kommentek



Reklam


Reklam
Uj Szo

PIACZ, apróhirdetések

Kölcsön magánszemélytől csalás nélkül Váltókarancia melletti kölcsönök akár problémás ügyfeleknek is. Kölcsön (...)

Kölcsön magánszemélytől csalás nélkül Váltókarancia melletti kölcsönök akár problémás ügyfeleknek is. Kölcsön (...)

Megbízható és stabil kölcsönök Üdvözlöm! Pénzügyi segítséget keres elfogadható feltételekkel, és 12 órán belül (...)

adj fel hirdetést
reg
tmh
Noileg
Reklam
Reklam
Reklam
banyavidek