Traian Basescu államfő lemondását követelte csütörtökön Victor Ponta miniszterelnök, miután Basescu testvéréről olyan felvételek kerültek nyilvánosságra, amelyek szerint ez utóbbi korrupciógyanúba keveredett.
Basescu testvére, Mircea Basescu a májusban 8 év és kilenc hónapra emberölési kísérlet miatt elítélt Sandu Anghel alvilági figura családjával került szorosabb kapcsolatba, miután négy évvel ezelőtt megkeresztelte Anghel egyik unokáját.
A most nyilvánosságra került, rejtett kamerás felvételen Anghel fia és Mircea Basescu arról beszélgettek, hogy ez utóbbi megkapta-e azt a 350 ezer eurót, amelyet Anghel fia azért adott volna Mircea Basescunak, hogy ez utóbbi az államfő közbenjárásával segítsen az akkor még előzetes letartóztatásban lévő Sandu Anghelnek, hogy enyhébb büntetést kapjon.
(MTI
GYORS HITELT KERES 1 ÓRÁN BELÜL? GYORS HITELT KERES 1 ÓRÁN BELÜL?
GYORS HITELT KERES 1 ÓRÁN BELÜL? Üdvözlöm, ANIKO ROMHANYI vagyok, egy legális és megbízható hitelező. Kölcsönöket (...)
POZZI ADELE FINANSZÍROZÁSA POZZI ADELE FINANSZÍROZÁSA Üdv mindenkinek! Végtelenül hálás vagyok Istennek, hogy (...)
adj fel hirdetést
VÉLEMÉNYEK, cikk kommentek