Három intubált, súlyos állapotban levő beteget már átszállítottak helikopterrel Nagyváradra, a két kolozsvári Covid-kórházban ugyanis beteltek a helyek az intenzív osztályon – írja az actualdecluj.ro.
A lap arról is beszámol, hogy Mircea Abrudean Kolozs megyei prefektus azt ígéri: legkésőbb hétfőn megnyitnak egy újabb intenzív részleget a járványkórházban, és a jövő hét során tovább bővítik a kapacitást.
A két kolozsvári Covid-kórházban (a járványkórházban és a tüdőkórházban) jelenleg összesen 197 beteget ápolnak, és elérték a befogadóképességük maximumát. A megyében 24 óra leforgása alatt 24 személynél diagnosztizálták a koronavírus-fertőzést.
(transindex.ro)
Magánhitelek egyszerűen és átláthatóan Rugalmas finanszírozás korrekt, versenyképes kamatokkal Gyors igénylés és biztonságos (...)
Magánhitelek egyszerűen és átláthatóan Rugalmas finanszírozás korrekt, versenyképes kamatokkal Gyors igénylés és biztonságos (...)
Megbízható magánfinanszírozási megoldások Jogszerűen és átláthatóan nyújtott hitelszolgáltatások Strukturált visszafizetési tervek (...)
adj fel hirdetést
VÉLEMÉNYEK, cikk kommentek