Noileg
2026. július 02., csütörtök Ottó napja
árfolyam:
1 euro = 6.0966 RON
1 dollár = 589.5791 RON
100 forint = 0.0256 RON

Figyelem: hétfőtől ismét karanténba kell vonuljon, aki Magyarországról Romániába jön!

| Vélemények 0 | Nyomtatom | A+ | A-

Románia 2021. február 11-én este frissítette az országok listáját (amely február 15-én, hétfőn 00:01 perckor lép életbe), ahonnan karanténba kerülnek az országba belépők.


A fertőzöttségi adatok értelmében Magyarország ismét felkerült a listára, ami azt jelenti, hogy aki Magyarországról jön majd Romániába, annak karanténba kell menni hétfőtől.

Magyarországon a méltányos eseteket kivéve (30 km-es ingázás, tranzit, áruszállítás, üzleti út, stb.) továbbra is minden külföldről belépő magyar állampolgár 10 nap karanténban kénytelen ülni (ez alól nem mentesít a negatív teszt felmutatása sem). Mivel Romániát Magyarország nem oldott fel korábban, így hétfőtől ismét kétirányú a karanténkötelezettség.

 - a Transindex.ro portálról

VÉLEMÉNYEK, cikk kommentek



Reklam


Reklam
Uj Szo

PIACZ, apróhirdetések

unique2aal@gmail.com Sürgősen szüksége van kölcsönre még ma? Mindenféle rövid és hosszú lejáratú pénzügyi (...)

unique2aal@gmail.com Sürgősen szüksége van kölcsönre még ma? Mindenféle rövid és hosszú lejáratú pénzügyi (...)

Kolcsont Sürgősen szüksége van kölcsönre még ma? Mindenféle rövid és hosszú lejáratú pénzügyi (...)

adj fel hirdetést
Reklam
tmh
Noileg
Reklam
Reklam
Reklam
banyavidek